Kuźniar i Chludziński Sales Presentation Mastery 22-23.02.2024. Sprawdź program i zarezerwuj miejsce dla siebie!

otwarte warsztaty sprzedażowe

Nie ukrywamy, że dużą frajdę czerpiemy z rozwoju sprzedawców, którzy chcą się rozwijać. Dlatego tak bardzo lubimy prowadzić otwarte warsztaty sprzedażowe. 

Warsztaty ze sprzedaży to programy, które realizujemy kilka razy w roku. Warsztaty realizujemy dla osób z różnych firm w grupach do 14 osób. Warsztaty mają na celu doskonalenie umiejętności sprzedażowych. 

W naszej ofercie możesz znaleźć krótsze warsztaty ze sprzedaży, jak 2 – dniowy Skuteczna Sprzedaż B2B. Warsztat z metodyki sprzedaży Sandlera, Sales Presentation Mastery, jak i dłuższe 8 – dniowe, które są swoistym MBA w świecie sprzedaży – B2B Sales Excellence Camp.

Zobacz poniżej nasze warsztaty sprzedażowe i sprawdź, czy są dla Ciebie.

SKUTECZNA SPRZEDAŻ B2B. WARSZTAT Z METODYKI SPRZEDAŻY SANDLERA

Skuteczna sprzedaż B2B. Warsztat z metodyki sprzedaży Sandlera to 2-dniowy program w topowej metodyce sprzedaży na świecie. 

Stare metody pozyskiwania klienta przestały działać? Może warto rozważyć alternatywne podejście do sprzedaży? W duchu partnerskich i wprost relacji.

Dowiedz się jak wzorowo budować motywację klienta B2B do zakupu i jak kontrolować proces pozyskania klienta. 

 

Dla kogo warsztat?

Lokalizacja

najlbliższe warsztaty

Czas trwania

SALES PRESENTATION
MASTERY

Co mówić i Jak mówić podczas Prezentacji Sprzedażowej. Czas na doskonalenie Twojej Prezentacji Sprzedażowej. Zrób to pod fachowym okiem Jarosława Kuźniara i Arkadiusza Chludzińskiego. Wznieś swoje Prezentacje Sprzedażowe na Mistrzowski poziom!

Program realizujemy we współpracy z Voice House Academy i Jarosławem Kuźniarem.

Dla kogo warsztat?

Miejsce:

Termin:

Czas trwania:

B2B SALES EXCELLENCE CAMP

B2B Sales Excellence Camp to nasz flagowiec. Nasza duma. Kultowy warsztat ze sprzedaży (pod wcześniejszą nazwą Sandler Selling Camp) doczekał się już kilkunastu edycji. To kilkaset przeszkolonych sprzedawców, zarządzających sprzedażą i właścicieli firm. 

To cykl czterech 2-dniowych spotkań rozłożonych na 4 miesiące. B2B Sales Excellence Camp to swoiste MBA w świecie sprzedaży. 

To Camp w wyjątkowym klimacie i w wyjątkowym miejscu.

 

Dla kogo warsztat?

Lokalizacja

Termin

Czas trwania

dlaczego szkolenia u nas?

Mamy mocne narzędzia do doskonalenia fachu sprzedaży​

Na podkładzie między innymi narzędzia topowej metodyki sprzedaży na świecie – Sandler Selling System. 

GRUPY LICZĄCE maksymalnie 14 uczestników

Zależy nam na efektach prowadzonych warsztatów. Im więcej uczestników, tym trudniej osiągnąć zamierzone efekty.

BARDZO MOCNI
TRENERZY PROWADZĄCY NA POKŁADZIE

Wciąż pracujący bezpośrednio w biznesie. Nie tylko dla biznesu. Na sali nie mówimy co nam się wydaje, tylko co się sprawdza. Co wiele razy sami przetestowaliśmy w boju.

Z działań prowadzących leje się konkret a nie woda​

Nie boimy się odpowiadać na pytania uczestników. Warsztaty prowadzimy w bardzo warsztatowy sposób. Bardzo często wyrywając uczestników ze strefy komfortu. Robimy to w dobrej intencji.

Referencje

warsztaty sprzedaż

Porozmawiajmy bez presji. Bez ukrytej agendy. W dobrej intencji. Umów bezpłatną 15-minutową konsultację i sprawdź, czy nasze warsztaty sprzedażowe zaadresują Twoje wyzwania. 

Napisz do nas

Bezpośredni kontakt

Telefon

+48 515 595 534