Kuźniar i Chludziński Sales Presentation Mastery 22-23.02.2024. Sprawdź program i zarezerwuj miejsce dla siebie!

W Sales Excellence Boutique wspieramy klientów we właściwym ułożeniu sprzedaży. Na trzech poziomach. Strategicznym, zarządczym i sprzedażowym. Wierzymy, że sprzedaż to fach i rzemiosło, które trzeba doskonalić.

Dlatego pomagamy klientom w doskonaleniu działań sprzedażowych. 

Doradzamy klientom, którzy sprzedają na rynku B2B lub przez Kanały Partnerskie (dystrybutorzy/resellerzy). Prowadzimy warsztaty sprzedażowe dla sił sprzedaży (zamknięte) oraz warsztaty otwarte, na których pojawiają się sprzedawcy z różnych firm i branż. 

DLA JAKICH KLIENTÓW PRACUJEMY?

Robimy dobrą robotę głównie dla klientów sprzedających w modelu B2B. Współpracujemy ze średnimi, dynamicznie rosnącymi i dużymi firmami. Najczęściej produkcyjnymi, technologicznymi, handlowymi i usługowymi. 

Wiemy, że to dziwne, ale kręci nas sprzedaż. Na pokładzie Sales Excellence Boutique wyłącznie osoby, które zjadły zęby na sprzedaży. Z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży. Osoby, które sprzedawały albo zarządzały sprzedażą. 

W związku z tym nie ma konsultanckiego „to zależy”. Dzięki temu znacznie szybciej wchodzimy w „buty klientów” i osiągamy założone rezultaty.

SANDLER SELLING SYSTEM

W codziennej pracy z klientami wykorzystujemy przede wszystkim sprawdzone narzędzia. Korzystamy z zarówno narzędzi do budowania strategii sprzedaży, operacyjnego zarządzania sprzedażą, jak i samej sprzedaży. 

Korzystamy z własnych narzędzi oraz tych rynkowych. Nie inaczej jest z narzędziami bardzo znanej metodyki sprzedaży na świecie – Sandler Selling System. 

Jesteśmy franczyzobiorcą tej topowej na rynku metodyki sprzedaży, którą implementujemy do prowadzonych warsztatów sprzedażowych oraz działań consultingowych.


Poznaj nasz zespół

Arkadiusz Chludziński

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych.

Pracował w takich firmach jak Orange Polska, Deloitte, PwC, Sandler Training Polska. 

Obecnie Founder w Sales Excellence Boutique. Arkadiusz łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu działań sprzedażowych z wiedzą naukową. Wykładowca AGH. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego i chaotycznego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych. Sprzedawca nawrócony na marketing.

W Sales Excellence Boutique odpowiada za projekty wdrożeniowe w duchu rezultatu oraz rozwojowe dedykowane siłom sprzedaży. 

Magda Chludzińska

Magda pracowała między innymi w Orange jako osoba odpowiadająca za operacje i wsparcie zarządu. 

Absolwentka Uczelni Łazarskiego na kierunku prawa. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, studia podyplomowe na SWPS – psychologia śledcza w praktyce operacyjnej i procesowej. 

Osoba od zadań specjalnych. Perfekcyjnie zorganizowana. Nic jej nie umknie. 

W Sales Excellence Boutique odpowiada za procesy rekrutacji dla klientów oraz badania kompetencji handlowców. Jest również odpowiedzialna za kwestie operacyjne, finansowe i prawne.

Olga Maciąg

Ukończyła kulturoznawstwo i dziennikarstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ma bogate doświadczenie zawodowe. Pracowała w branżach takich jak: lotnictwo, IT, reklama, czy HR zawsze dbając o wysoki poziom obsługi klienta.

W Sales Excellence Boutique pracuje na stanowisku Growth Specialist i jest odpowiedzialna za wspieranie zespołu w działaniach marketingowych i sprzedażowych.

W wolnym czasie interesuje się parapsychologią, psychologią, muzyką oraz sztuką, a zwłaszcza biografią i twórczością Fridy Kahlo.

Paweł Świć

Skuteczny manager, człowiek sprzedaży konsultacyjnej z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z małymi i średnimi zespołami. Z dużym powodzeniem realizował strategię sprzedaży dla wiodących firm w takich branżach jak: Automotive, Tech, Retail oraz Produkcyjnej.

Aktywnie sprzedaje usługi IT, więc doskonale porusza się w obszarach o dużej rozpiętości działań jak budowa interdyscyplinarnych zespołów, analiza i wdrożenie procesów sprzedaży B2B oraz rekrutacji na stanowiska sprzedażowe.

Absolwent ALK oraz Sandler Traning Polska. W Sales Excellence Boutique specjalizuje się w działaniach rozwojowych sił sprzedaży oraz consultingowych (branża technologiczna i produkcja).

Kamil Frątczak

Praktyk sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu działań sprzedażowych. Związany od lat z sektorem przemysłowym. Współpracuje głównie z firmami produkcyjnymi. Sprzedawał do największych firm w Polsce takich jak Volvo, H+H, Geberit, Hortex, PGNiG.

Specjalizuje się w działaniach prospectingowych i w pracy nad pozyskaniem klienta. W Sales Excellence Boutique odpowiada za programy rozwojowe dla sił sprzedaży. Głównie w branży przemysłowej i produkcyjnej.

Jeżeli nie ma rozwiązania na daną sytuację, na pewno będzie go szukał. Lubi doskonalić działania sprzedażowe na każdym etapie procesu. Bo lubi pracować mądrze a nie ciężko.

Napisz do nas

Bezpośredni kontakt

Email

olga@salesboutique.pl

Telefon

+48 515 595 534