Sales Presentation Mastery

6-7.06.2024

Fabryka wełny, pabianice

Dla kogo są warsztaty sprzedażowe Sales Presentation Mastery?

Właściciele
firm

Zarządzający
sprzedażą

Top
Sprzedawcy

Szkolenie dedykujemy osobom, które prowadzą prezentacje sprzedażowe do węższego grona (klienci, inwestorzy) oraz szerszego grona (większe grupy, wystąpienia publiczne). Dużo wartości podczas warsztatów znajdą szczególnie Właściciele Biznesu (CEO’s, Founderzy), Zarządzający Sprzedażą (Dyrektorzy i Managerowie Sprzedaży) oraz osoby w rolach Sprzedażowych. Osoby, które chcą doskonalić techniki aktywnej sprzedaży i umiejętności prezentacji.

Poznaj trenerów

Jarosław Kuźniar

DZIENNIKARZ, HOST, SZKOLENIOWIEC PUBLIC SPEAKING W VOICE HOUSE ACADEMY

Przygotowuje mówców do spotkań z publicznością. Od historii po wykonanie. Niezależnie od miejsca i skali. Dodaje odwagi, pomaga asertywności. Skupia się na profesjonalnym budowaniu kompetencji liderów do pracy na scenie i w studio. W jego 30-letnim doświadczeniu dużą rolę odegrała praca w mediach: prasa, radio, telewizja i digital, m.in. Trójka, Radio ZET, TVN24, TVN, Onet. Obecnie mentor Voice House Academy, CEO Kuźniar Media i redaktor naczelny Voice House. Uczy liderów storytellingu, budowania historii, dbania o narrację ludzi i marek. W swoim podręczniku „The Host” podpowiada, jak skutecznie mówić do ludzi.

Arkadiusz Chludziński

CEO W SALES EXCELLENCE BOUTIQUE
WYKŁADOWCA NA AGH

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych. Pracował w takich firmach jak Orange Polska, Deloitte, PwC, Sandler Training Polska. Obecnie Founder i CEO w Sales Excellence Boutique. Arkadiusz łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu działań sprzedażowych z wiedzą naukową. Wykładowca AGH. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego i chaotycznego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych. Sprzedawca nawrócony na marketing.

Agenda

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie sprzedażowe – zanurzenie w Sztukę Sprzedażowej Prezentacji. Prowadzący pomogą Ci prezentować w intrygujący, merytoryczny i trzymający w napięciu sposób. Zapraszamy na dwa dni praktyki. W dobrej intencji i w duchu doskonalenia fachu opowiadania Sprzedażowego Story. 

Agenda: Moduł 1

 1. Uroczyste przywitanie uczestników przez prowadzących.
 2. Pięciu śmiałków. Wystąpienia pierwszych uczestników. 
 3. Czas na praktyczną teorię. Największe błędy w opowiadaniu sprzedażowego story. W tym misja, wizja i halucynacja firmy, którą reprezentujesz. 
 4. Co mówić, aby cię słuchano. Kluczowe zasady opowiadania story w sprzedaży. 
 5. Magiczne trio. Profil Idealnego Klienta, Propozycja Wartości oraz Case’y Wzmacniające Przekaz. Przepis na wyróżniającą się prezentację sprzedażową.
 6. Merytoryczne mięso. Co powinna zawierać sprzedażowa prezentacja produktowa, by przykuwała uwagę. Jak sprawić, by z twojej prezentacji lał się konkret a nie woda.  
 
 

Efekt: Uczestnik potrafi w skuteczny i wyróżniający sposób opowiadać, czym zajmuje się firma oraz jaką wartość oferuje swojej grupie docelowej. Wie również jakich błędów unikać podczas opowiadania sprzedażowe story wspieranego slajdami. 

Agenda: Moduł 2

 1. Praktyczna teoria. Do’s & don’ts wystąpień przed audytorium (klient, konferencja). Co robić w trakcie mówienia oraz przed mówieniem.
 2. Gest, dykcja, intonacja, tempo. Jak mówić, by intrygować i utrzymywać uwagę odbiorcy.
 3. Praca z oddechem podczas prezentacji. Kluczowe zasady.
 4. Opowiedz swoją historię. Jak zbudować wciągającą narrację.
 5. Przygotowanie prezentacji sprzedażowych z uwzględnieniem zasad prezentowanych podczas modułów oraz indywidualne treningi z prowadzącymi.
 6. Mały TEDek. Wystąpienia uczestników przed kamerą oraz sesje feedbackowe. 
 7. Podsumowanie warsztatów, przekazanie rekomendacji oraz rozdanie certyfikatów. 


Efekt: Uczestnik wie jak mówić, aby intrygować i utrzymywać uwagę odbiorcy prezentacji. Potrafi pracować głosem, intonacją i tempem wypowiedzi. Przećwiczył w praktyce wystąpienie oraz otrzymał informacje zwrotne. 

Odmienimy Prezentację

Prezentujesz bez spodziewanych efektów? Z Twojej Prezentacji leje się woda, nie konkret? Masz poczucie, że Twoje prezentacje są tak ciekawe jak kolejny odcinek Plebanii? Odmienimy Twoją Prezentację.

Praktyczne narzędzia

Podczas warsztatu otrzymasz praktyczne narzędzia do Sztuki Mistrzowskiej Prezentacji Sprzedażowej. Narzędzia zwiększane z tym “jak” mowić i “co” mówić. Do wykorzystania do pracy własnej lub twojego zespołu.

wartościowy
Networking

W niewielkiej, intymnej grupie jest przestrzeń na indywidualną, spersonalizowaną pracę, wymianę doświadczeń, wspólne warsztaty i debaty, dzielenie wiedzy i porażek, próbowanie nowych narzędzi autoprezentacji.

NAGRANIE
WYSTĄPIENIA

W ramach dodatkowej wartości po warsztacie otrzymasz nagranie swojego wystąpienia wraz z informacją zwrotną udzieloną przez prowadzących
i uczestników.

Miejsce

Fabryka Wełny Hotel & SPA to stylowy i nowoczesny obiekt usytuowany w Pabianicach k. Łodzi. To pofabryczny Hotel w województwie łódzkim. Mówi się, że to miejsce z duszą!

Koszt

PLN 6 900 + VAT
 • cena do 15.05.2024
PROMOCJA

Szkolenie - co w cenie?

WSPOMNIEŃ CZAR!

Tak wyglądała poprzednia edycja Sales Presentation Mastery. Dużo uśmiechu, ale i intensywnej i ciężkiej pracy. 

Kontakt i rezerwacja

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zarezerwować miejsce? Wypełnij formularz – odpowiemy w 24h.